O nas

Proxeo Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem obecnym na komputerowej mapie Polski od 22 lipca 2004 roku. Założycielami i udziałowcami są Piotr Krukowski i Mirosław Senczyna. Jesteśmy solidnym, poważnie i dynamicznie rozwijającym się partnerem biznesowym. dla tysięcy Klientów okręgu raciborskiego. Konsekwentnie prowadzimy politykę reinwestowania zysków i kontroli kosztów, co pozwala naszej firmie zachować znakomitą kondycję i niezależność finansową.

 

Głównym atutem naszej firmy jest wykwalifikowany zespół młodych, wykształconych ludzi z bardzo dużym doświadczeniem w branży IT.

 

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami sprzętu w branży IT, gwarantującymi najwyższą jakość. Jesteśmy partnerami biznesowymi, posiadamy autoryzacje i współpracujemy z największymi producentami sprzętu oraz oprogramowaniem w branży IT takimi jak: Intel, AMD, LG, Samsung, Asseco, Microsoft.

Oferujemy naszym Klientom kompetentną wiedzę, wysoką jakość obsługi. Jesteśmy autoryzowanym punktem firmy NOVITUS S.A. - wiodącego producenta i dostawcy zintegrowanych rozwiązań systemowych wspomagających pracę handlu, usług, oraz posiadamy w stałej sprzedaży pełną ofertę tego typu urządzeń i kas fiskalnych.

 

Rok 2007 był rokiem szczególnym w historii naszej firmy - był to rok wzmożonych inwestycji: przeprowadziliśmy się do nowej, przestronniejszej siedziby mieszczącej się na ul. Odrzańskiej 3 (wcześniej dzięki uprzejmości Dyrekcji Szkoły Muzycznej siedziba mieściła się w budynku szkoły przy ul. Ogrodowej).

Nasza firma obsługuje największe przedsiębiorstwa, firmy, placówki oświatowe i opieki zdrowotnej oraz administrację publiczną naszego regionu instalując i wdrażając systemy komputerowe, serwisując sprzęt komputerowy, biurowy i sklepowy. Zawsze dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów zapewniając im poczucie bezpieczeństwa - stałą i pełną opiekę serwisową, a zarazem zapewniając atrakcyjne ceny, ponieważ zawsze szanujemy czas i pieniądze naszych Klientów.

 

Firma PROXEO zawsze dbała o ochronę środowiska naturalnego, w związku z czym wprowadziliśmy program recyklingowy. Regenerujemy naszym Klientom tusze i tonery do wszelkiego rodzaju drukarek atramentowych i laserowych zawsze zachowując najwyższą jakość.

 

W ramach naszej działalności świadczymy usługi doradztwa, montażu i konfiguracji komputerów, stacji roboczych, serwerów, drukarek, sprzętu sieciowego, oprogramowania systemowego, systemów archiwizacji danych.

Copyright by PROXEO 2016. Design and made by LOKIZ Creative Design